П'ятниця, 17 березня 2017 13:10

Конференція

s1 s2 s3 s4 s5

s6s7s8s9s10s11s12s13

Міжнародна науково-практична конференція „СТАТИСТИЧНЕ та експертно-аналітичне ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ СТАЛИМ РОЗВИТКОМ ЕКОНОМІКИ і СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

International scientific-practical conferenceSTATISTICAL AND EXPERT-ANALYTICAL SUPPORT OF SUSTAINABLE DEVELOPMENT MANAGEMENT OF ECONOMY AND SOCIAL SPHERE

4.04.2017 

 

Програма конференції

Матеріали конференції

 

Тільки для зареєстрованих користувачів:

Перехід до кімнат вебінарів

Коротка інструкція користування вебінарами


Понеділок, 30 січня 2017 21:06

Запрошуємо на конференцію

ceno    

ІІ Міжнародна науково-практична конференція

„СТАТИСТИЧНЕ ТА ЕКСПЕРТНОАНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ СТАЛИМ РОЗВИТКОМ ЕКОНОМІКИ І СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ”   

4 квітня 2017 року

Для участі у конференції-вебінарі необхідно:

1. Зареєструватися на сайті. Реєстрація самостійна, на вказаний Вами e-mail прийде повідомлення про активацію облікового запису. Мову сайту користувачі користувачі обирають самостійно.

2. Зайти на сайт, знайти в календарі группу подій "ІІ International scientific-practical conference „Statistical and expert analytical support of sustainable development management of economy and social" і далі пройти по гіперпосиланням.

3. В день проведення конференції 4 квітня 2017 года рекомендується підключитися за 10-15 хвилин до початку події для перевірки зв'язку та вирішення технічних питань.

Рекомендований браузер: Chrome. При використанні інших браузеров необхідно встановити Adobe Flash Player. Доповідачам необхідно також мати веб-камеру та мікрофон.

Повна інформація про конференцію

Понеділок, 15 лютого 2016 14:44

Запрошуємо на вебінар «ТВОЯ ОСВІТА-2016»

ІНСТИТУТ ПРАВА і ФАКУЛЬТЕТ ПРОЕКТНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ

Чернігівського національного технологічного університету

18 лютого 2016 року о 18 годині

проводять вебінар

«ТВОЯ ОСВІТА-2016»

Запрошуємо учнів 9-11 класів, професійних ліцеїв, коледжів та всіх бажаючих поспілкуватися он-лайн з представниками випускових кафедр за спеціальностями:

Правознавство, Соціальна робота, Менеджмент, Товарознавство і торговельне підприємництво, Харчові технології та інженерія.

Ви зможете отримати вичерпну інформацію про спеціальності і спеціалізації, правила прийому до університету на 2016 н.р., про навчання та дозвілля наших студентів.

Для участі у вебінарі необхідно:

1. Зареєструватися на сайті. Реєстрація самостійна, на вказаний Вами e-mail прийде повідомлення про активацію облікового запису.

2. Зайти на сайт, знайти у календарі подію "Твоя освіта 2016" і далі пройти за гіперпосиланнями.

3. В день проведення вебінару 18 лютого 2016 року заходьте та підключайтесь за 10-15 хвилин до початку події – тобто о 17.45-17.50 для перевірки зв’язку та вирішення технічних питань, які можуть у вас з’явитися.

 Рекомендований браузер: Chrome. При використанні інших браузерів необхідно встановити Adobe Flash Player.

П'ятниця, 22 січня 2016 00:35

вебінар «ТВОЯ ОСВІТА-2016»

ФАКУЛЬТЕТ ЕЛЕКТРОННИХ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Чернігівського національного технологічного університету

28 січня 2016 року о 18 годині

проводить вебінар

«ТВОЯ ОСВІТА-2016»

Запрошуємо учнів 9-11 класів, професійних ліцеїв, коледжів та всіх бажаючих поспілкуватися он-лайн з представниками випускових кафедр за спеціальностями:

Програмна інженерія, Комп’ютерна інженерія, Радіоелектронні апарати, Електротехніка та електротехнології, Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології, Електронні пристрої та системи.

Ви зможете отримати вичерпну інформацію про спеціальності і спеціалізації, правила прийому до університету на 2016 н.р., про навчання та дозвілля наших студентів.

Для участі у вебінарі необхідно:

1. Зареєструватися на сайті. Реєстрація самостійна, на вказаний Вами e-mail прийде повідомлення про активацію облікового запису.

2. Зайти на сайт, знайти у календарі подію "Твоя освіта 2016" і далі пройти за гіперпосиланнями.

3. В день проведення вебінару 28 січня 2016 року заходьте та підключайтесь за 10-15 хвилин до початку події – тобто о 17.45-17.50 для перевірки зв’язку та вирішення технічних питань, які можуть у вас з’явитися.

 Рекомендований браузер: Chrome. При використанні інших браузерів необхідно встановити Adobe Flash Player.

Субота, 12 грудня 2015 16:56

Виконання пілотного проекту в рамках Tempus IHSITOP

У Чернігівському національному технологічному університеті завершилося виконання пілотного проекту в рамках проекту Темпус "Інноваційна гібридна стратегія ІТ-аутсорсингового партнерства з підприємствами" (IHSITOP). Наші студенти спільно з студентами Харківського національного університету радіоелектроніки, Одеського національного політехнічного університету, Інституту прикладного системного аналізу КПІ вчилися взаємодії в розробці програмного забезпечення на прикладі завдань, сформованих компанією "Малібу-Спорт" (м.Харків).

Результатом роботи студентів ЧНТУ став Інтернет-магазин і мобільний додаток для Андроїд для роботи з магазином. Головним придбанням студентів став практичний досвід проектної роботи, взаємодії між командами розробників, взаємодії з бізнес-замовником.

Основу проектної команди ЧНТУ склали студенти факультету електронних та інформаційних технологій Олександр Молочко, Андрій Потапенко, Іван Бурмака, Владислав Сергієнко, Андрій Наюк, їм допомагали магістри та аспіранти університету.

dents of university assisted them in their work.

pilot

pilot1          pilot2

Презентацію розробленої системи можна подивитися Тут

Додаткова інформація

  • Info

    Проект фінансується за підтримки Європейської Комісії. Зміст даної публікації / матеріалу є предметом відповідальності автора і не відображає точку зору Європейської Комісії.

Вівторок, 17 червня 2014 15:52

Запрошення на вебінари для студентів IT-спеціальностей

Студенти  IT-спеціальностей запрошуються до участі у вебінарах, присвячених практичним аспектам розробки програмного забезпечення у проектній діяльності.  Вебінари проводяться за підтримки проекту Темпус «Інноваційна гібридна стратегія ІТ-аутсорсингового партнерства з підприємствами».

Теми вебінарів:

22.04.2015

Специфіка створення/формулювання вимог при розробці веб-систем. Типова модель залучення замовника в процес створення вимог і керування змінами.

Аутсорсінг для програміста.

24.04.2015

Основні тренди в розробці клієнт-серверних застосувань під Андроід.

13.05.2015

Розробка корпоративних веб-застосувань на базі платформи Java EE 7.

Обговорення питань по відеозапису "Архітектура програмного забезпечення".

13.05.2015

Capability Maturity Model для програмного забезпечення.

 

 

Для доступу до вебінарів необхідно пройти авторізацію на сайті. 

 

Початок о 16:00. Перехід до вебінарів по подіям у разкладі на сайті.

 

Додаткова інформація

  • Info

    Проект фінансується за підтримки Європейської Комісії. Зміст даної публікації/матеріалу є предметом відповідальності автора і не відображає точку зору Європейської Комісії.

Середа, 13 листопада 2013 22:53

Міжнародна студентська олімпіада в сфері інформаційних технологій IT-Universe

До уваги студентів факультету Електронних та інформаційних технологій. Проводиться набір та реєстрація всіх бажаючих для участі в щорічній міжнародній олімпіаді з програмування IT-Universe.

В цьому році олімпіада в зв’язку з розширенням своїх географічних та кількісних меж, змінила назву з раніше відомої IT-Планета. Наш вуз, уже в статусі національного, також приймає участь.

Олімпіада надає можливість проявити свої здібності, накопичити цінний досвід, сприяє працевлаштуванню студентів учасників, адже на ній будуть присутні представники цілого ряду ІТ-компаній, які можуть запропонувати цікаву та високооплачувану роботу саме вам. Приймайте участь та перемагайте.

Стосовно термінів реєстрації, форми та місця проведення заходу, ви можете ознайомитись на офіційному сайті олімпіади  http://it-universe.org/ .

Спонсорами олімпіади є провідні світові IT-компанії. Переможців чекають цінні призи. Вашу кандидатуру на участь, має погодити відповідальний від університету, асистент кафедри Програмної інженерії, Мойсеєнко Олег Петрович. Його контакти ви можете отримати на кафедрах ІКС та ПІ.

Форма авторизації

Оголошення

  • 1
  • 2
Prev Next

Відкриття навчального науково-виробничог…

26-05-2014 Переглядів: 11926 Оголошення Super User - avatar Super User

Відкриття навчального науково-виробничого центру аутсорсінга ЧНТУ

                                Відкриття навчального науково-виробничого центру аутсорсінга Чернігівського національного технологічного університету   28 травня 2014 року о 14:30  м. Чернігів, вул. Шевченка, 95, корпус 4, ауд. 4-63    Чернігівський національний технологічний університет запрошує студентів, викладачів,...

Детальніше »

Openmeetings

23-12-2013 Переглядів: 4487 Оголошення Super User - avatar Super User

Працює загальна кімната в OpenMeetings, перехід за даним посиланням.

Детальніше »